emresancnc@hotmail.com
+90 505 924 08 17 & +90 537 507 08 17
HAKKIMIZDA
CNC  ROUTER  İMALATI                    
Emresan Makine 2010 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi bölgesinde faaliyetine başlamış ve bu tarihten itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir firma olmuştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız Cnc Router Makine İmalatı sektöründe Türkiye’deki lider üreticiler yolunda ilerlemektedir. Sanayi sektöründe makine model; ahşap ve alüminyum işlemek için yüksek teknolojili cnc router makineleri üreten bir firmadır.

Ürünlerimiz ağır sanayinin temelini oluşturan makine yedek parçalarının ahşap veya alüminyum modelini yapma aşamasında kullanılan, kesici takım ile verilen ölçüleri işleyen cnc makineleridir.

Şu anda kapalı ve açık olmak üzere toplam 500 metrekarelik alan üzerinde hizmet ve üretim yapan bir işyerinde, sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla uzman personel kadrosu sayesinde yüksek teknolojiye sahip kaliteli ve dayanıklı makine üretimi gerçekleştirmektedir.

Her biri ayrı değer ve öneme sahip olan müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun çözümler sunmak amacıyla ARGE faaliyetleri ile ürünlerimizi geliştirme çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir. Katma değerli, kaliteli ve güvenli ürünler üretmek adına yatırımlarını artırarak verimli, sürdürülebilir bir yol izleyen firmamız; 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliği, EN ISO 16090-1:2018, EN ISO 12100:2010, EN ISO 60204-1:2018 ve CE sertifikalarına sahip olarak buna uygun üretim yapmaktadır.

Emresan Makine yurtiçinde ve yurtdışındaki müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir. Bu sebep ile hedefimiz; satın alınabilir, ileri teknoloji makineleri üretmek ve bu makinelere güvenilir bir satış sonrası hizmet vererek müşterilerimizin sürekli memnuniyetini korumaktır.

Müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu hedefleyen firmamız, prensipleri ve güçlü kadrosu ile devamlı büyüme yolunda yatırım ve çalışmalarına devam etmektedir. Tüm bu şartlar altında Emresan Makine, müşteri talep ve beklentileri ile gelişen teknolojik şartları bir araya getirecek ve her gün yeni hedefler belirleyerek bu hedefleri gerçekleştirmeye gayret edecektir.

Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü tezgâh üretmek ise politikamızdır.                                                                 
                                                                                                                                 Saygılarımızla           
                                                                                                                              Emresan Makine
İVEDİK ORGANİZE SANAYİ ÖZPETEK SİTESİ
1390.SOKAK NO: 25 YENİMAHALLE-ANKARA
emresancnc@hotmail.com
+90 505 924 08 17
+90 537 507 08 17